עורך דין תביעות ייצוגיות – עורך דין אדי בליטשטיין 2017-10-01T18:40:07+00:00

עורך דין תביעות ייצוגיות – עורך דין אדי בליטשטיין

.

מעוניינים לבדוק האם המקרה שלכם מתאים להגשת תביעה ייצוגית? מעוניינים להתגונן מפני תביעה ייצוגית שהוגשה נגדכם? צרו קשר עם עורך דין תביעות ייצוגיות – עורך דין אדי בליטשטיין.

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

מספר טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

captcha

העתיקו את המלל (למניעת דואר זבל)

  • עורך דין תביעות ייצוגיות מנוסה – הצלחות וניסיון מוכח בתחום זה.
  • יוצא לשכה משפטית של חברת פלאפון – ניסיון רב בייצוג תאגידים גדולים מפני תביעות ייצוגיות.
  • ניסיון רב מאוד בליטיגציה (ייצוג בבית משפט) אזרחית – מסחרית מורכבת.
  • חבר ועדת תובענות ייצוגיות בלשכת עורכי הדין.
  • מתעדכן באופן קבוע בפסיקות בתי המשפט בתחום התובענות הייצוגיות.
עורך דין אדי בליטשטיין - עורך דין תביעות ייצוגיות
עורך דין אדי בליטשטיין - עורך דין תביעות ייצוגיותמייסד המשרד

הסבר מה צריכים לעשות לפני הגשת תביעה ייצוגית

הסבר מדוע חשוב לפנות לנתבעת לפני הגשת תביעה ייצוגית

הסבר כיצד ניתן לקבל גמול ושכר טרחה עוד לפני הגשת תביעה ייצוגית

תביעות ייצוגיות בטיפולו של עו"ד אדי בליטשטיין

  • בתאריך 4.8.2017 אישר בית הדין האזורי לעבודה בתל אביב תביעה ייצוגית תקדימית שהוגשה על ידי משרדנו בנושא זכות לעבודה בישיבה. פרטים נוספים כאן.

  • בתאריך 1.5.2017 אישר בית המשפט המחוזי בחיפה תביעה ייצוגית נגד חברת זוגלובק המנוהלת על ידי במשרדנו.

  • בתאריך 20.2.2017 נשכרו שירותי משרדנו על מנת להגן על חברת אמתן כרמיאל בע"מ מפני בקשה לאישור תובענה ייצוגית בתחום דיני העבודה. בזכות ניסיונו ומקצועיותו של עו"ד אדי בליטשטיין בקשת האישור סולקה על הסף (מקרה יוצא דופן בתחום זה) בתאריך 25.5.2017.

  • שירותי משרדנו נשכרו בתאריך 11.12.2016 על מנת להגן על חברת בי.אמ.סי ליאן גרופ בע"מ ובעלי מניותיה מפני ניסיון לצרפם כמשיבים במסגרת בקשה לאישור תובענה ייצוגית בסוגיית הספאם (משלוח דואר זבל).

  • תביעה ייצוגית נגד רשת הפאבים ברברוסה אשר הוגשה בתאריך 4.1.2016, בגין אי אכיפת איסור העישון במקומות ציבוריים , עליה ניתן לקרוא כאן.

מידע חשוב לנתבעים במסגרת תביעה ייצוגית

מהו תפקידו של עורך דין תביעות ייצוגיות?

תפקידו של עורך דין תביעות ייצוגיות אינו מסתכם אך ורק בהגשת הבקשה לאישור התביעה כייצוגית, אלא מתחיל זמן רב לפני הגשתה. עורך דין תביעות ייצוגיות אשר מעוניין בטובת קבוצת הנפגעים והלקוחות אותם הוא מייצג חייב לבדוק את הנתונים עוד לפני הגשת הבקשה. עורך דין תביעות ייצוגיות אינו יכול להסתמך אך ורק על הנתונים המוצגים לו על ידי הלקוח.
בדיקות אלה עשויות לכלול פניה אל הגורם הפוגע (לדוגמה; חברת סלולר או רשות מקומית) ודרישה לקבלת נתונים נוספים, איתור נפגעים נוספים, איסוף חומר משפטי (לדוגמה; פסקי דין נגד הגוף הפוגע בסוגיה דומה) ואיסוף ראיות נוספות אשר עשויות לתמוך ולחזק את הבקשה לאישור תביעה ייצוגית.

ככל שבקשה לאישור תביעה ייצוגית תהיה מבוססת יותר, כך גדלים סיכוייה להתקבל, וכתוצאה מכך יאושר ניהול התביעה כתביעה ייצוגית. 

המטרה העיקרית בתביעה ייצוגית היא להוביל לפיצוי גבוה ככל הניתן לקבוצת הנפגעים. ככל שהפיצוי לקבוצת הנפגעים גבוה יותר כך גם הגמול שישולם לתובע הייצוגי (אותו אדם אשר יזם את הגשת התביעה הייצוגית) יהיה גבוה יותר. 

כיצד לבחור עורך דין תביעות ייצוגיות?

עורך דין תביעות ייצוגיות טוב הוא עורך דין אשר עוסק בתחום התובענות ייצוגיות דרך קבע, ולא כעיסוק משני. חשוב לבחור עורך דין תביעות ייצוגיות העוסק דרך קבע בתחום זה משום שמדובר בתחום דינמי ומשתנה אשר אינו מאפשר להסתמך אך ורק על חוק תובענות ייצוגיות.
מדי יום
מוגשות בקשות רבות לאישור תובענות ייצוגיות (בהן ניתן לעיין בפנקס התובענות הייצוגיות) אשר מחייבות את בתי המשפט לתת החלטות ופסקי דין רבים. חלק מפסקי דין אלה מחייבים וחלק מנחים. פסקי דין אלה עשויים להרחיב או לצמצם את הוראות חוק תובענות ייצוגיות או לקבוע "עובדות בשטח" שעל עורך דין תביעות ייצוגיות להכיר. עורך דין תביעות ייצוגיות שאינו מכיר פסקי דין קודמים בסוגיה בה הוא מבקש להגיש בקשה לאישור תובענה כייצוגית עשוי לגרום נזק רב ללקוח אותו הוא מייצג.

עורך דין תביעות ייצוגיות – עורך דין אדי בליטשטיין

עורך דין אדי בליטשטיין הוא עורך דין תביעות ייצוגיות העוסק בתחום התובענות ייצוגיות כתחום עיסוק עיקרי, ומנהל בפועל תביעות ייצוגיות כנגד החברות הגדולות בארץ.

בעברו, עורך דין אדי בליטשטיין עסק במשך מספר שנים בהגנה על חברת פלאפון תקשורת בע"מ מפני תביעות ייצוגיות, ומסיבה זו הדבר מקנה לו ראיה משפטית מקיפה ורחבה הן על טענות ההגנה והן על טענות התביעה האפשריות במסגרת הליך של תביעה ייצוגית.

 
ליצירת קשר לחצו כאן