שאלות כלליות בנושא זה ניתן לשאול בתחתית העמוד (במקום המיועד לכתיבת תגובות) ונשתדל לסייע. כמו כן, נשמח אם תכתבו לנו בתגובות אם מצאתם באתרנו את המידע המשפטי שחיפשתם, ואם לא, נשמח אם תציינו מה היה חסר לכם במאמר או במאמרים שקראתם באתרנו.

תביעה ייצוגית נגד אל על – לא מוסרת פרטים בדבר ביטול עסקה טלפונית

בתאריך 7.4.2016 הוגשה באמצעות משרדנו בקשה לאישור תביעה ייצוגית נגד חברת אל על בגין אי מסירת מידע בדבר ביטול עסקה טלפונית (בכתב – טרם השלמת העסקה, בע”פ – במעמד ביצוע העסקה, בכתב – לאחר השלמת העסקה). סכום הפיצוי הנדרש עבור כלל חברי הקבוצה הוא 105 מיליון ש”ח.

בקשה זו הוגשה לאחר שאושרה לאחרונה נגד אל על בקשה לאישור תביעה ייצוגית בגין אי מסירת פרטים בדבר ביטול עסקה בעת ביצוע הזמנות דרך אתר האינטרנט של החברה.

במסגרת הבקשה מתואר כיצד לקוחות אל על המבצעים הזמנת כרטיסי טיסה באמצעות המוקד הטלפוני, לא זוכים לקבל מידע בדבר ביטול ו/או שינוי כרטיס הטיסה במסגרת 14 הימים הראשונים ממועד ביצוע העסקה, וגם מהם תנאי הביטול ו/או השינוי של כרטיס הטיסה לאחר 14 ימים ממועד ביצוע העסקה.

לבקשה זו צורף נוהל פנימי של חברת אל על ממנו ניתן ללמוד כי נציגי אל על אינם פועלים על פי הוראות חוק הגנת הצרכן. כמו כן, צורפו דוגמאות המעידות כי אל על מפרה את חוק הגנת הצרכן במשך שנים, וכי אל על איננה פועלת על פי הוראות חוק הגנת הצרכן גם לאחר שאושרה הבקשה שהתייחסה למסירת מלוא המידע לרוכשים באמצעות אתר האינטרנט.

תביעה ייצוגית נגד אל על

[Total: 26 Average: 4.6]

רוצים לקבל עדכונים בנושא זה ובנושאים נוספים? הזינו כתובת מייל.

כתיבת תגובה