בתאריך 30.4.2018 הוגשה לבית המשפט המחוזי מרכז על ידי משרדנו בקשה לאישור תביעה ייצוגית נגד טריפל סי, בדרישה לפצות את לקוחות החברה בסכום העולה על 13 מיליון ש”ח.

חברת טריפל סי מספקת ללקוחותיה שירותי טלוויזיה, אינטרנט, אחסון אתרים ועוד. לחברת טריפל סי מדיניות לפיה היא מחייבת את לקוחותיה שמתנתקים ממנה בתשלום מלא (בחודש הניתוק) גם אם הלקוח התנתק בתחילת החודש או במהלכו. כלומר, נגבה תשלום מלא בגין שירות שמסופק באופן חלקי.

בקשה לאישור תביעה ייצוגית נגד טריפל סי מבוססת על פסיקה קודמת של בית המשפט המחוזי מרכז כנגד חברת סלקום. במסגרת פסיקה זו בית המשפט המחוזי קבע כי התנהלותה של סלקום נוגדת את הדין.

חברת טריפל סי מסתמכת על הסכמי ההתקשרות שלה, במסגרתם נכתב כך:

למען הסר ספק, הלקוח יחויב בתשלום החודשי המלא, בין אם היה מנוי לחודש שלם או לחלק ממנו וכן בין אם השתמש בפועל בשירותים ובין אם לאו.

במסגרת הבקשה לאישור תביעה ייצוגית נגד חברת טריפל סי נטען כי החברה מפרה, בין היתר, את הוראות חוק הגנת הצרכן, וכי מדובר בתנאי מקפח בחוזה אחיד, הפוגע בלקוחותיה ומונע מהם לעבור לחברות אחרות (משום שלפי תנאי זה יהיה עליהם לשלם גם לטריפל סי עד לסיומו של מחזור החיוב, וגם לחברת התקשורת החדשה).

נתקלתם במדיניות דומה בחברת תקשורת אחרת? צרו קשר על מנת לבחון האם המקרה מתאים להגשת בקשה לאישור תביעה ייצוגית נוספת נגד אותה חברה.

[Total: 1 Average: 5]

עורך דין אדי בליטשטיין

מאמר זה נכתב על ידי עורך דין אדי בליטשטיין, אשר עוסק בליטיגציה אזרחית - מסחרית מורכבת, תוך מתן דגש על תביעות כספיות בסכומים גבוהים. ההליכים המשפטיים בהם עורך דין אדי בליטשטיין מטפל מסוקרים באופן קבוע ובהרחבה בכלי התקשורת השונים (דוגמאות לכתבות תוכלו לקרוא באתרנו).

כתיבת תגובה

המלצות לקוחותינו

ליצירת קשר עם עורך דין אדי בליטשטיין חייגו 03-6427876 או השאירו את פרטיכם

הזינו מייל ותקבלו עדכונים ומידע נוסף בנושא זה ונושאים משפטיים נוספים

הזינו את כתובת המייל שלכם והצטרפו שמקבלים מאיתנו ללא תשלום עדכונים משפטיים חשובים ומעניינים במייל

ניתן לבצע הסרה מרשימת התפוצה בכל עת. אנחנו לא שולחים פרסומות או דואר זבל – רק מידע משפטי עדכני וחשוב