רח' ההגנה 13, ראשון לציון (מגדל ירון מילר)

כתב תביעה קטנה לדוגמא נגד חברת סלולר

כתב תביעה קטנה לדוגמא נגד חברת סלולר

אם אתם מעוניינים להגיש תביעה קטנה נגד חברת סלולר מסויימת כדאי מאוד להכיר את תנאי הרישיון שהתקבל ממשרד התקשורת. הרישיון קובע מה מותר או אסור לחברת הסלולר לבצע ביחסיה עם לקוחותיה, ולעיתים הפיתרון לבעיה נמצא דווקא בהוראות הרישיון ולא בחוקים צרכניים כגון חוק הגנת הצרכן.

כתב תביעה קטנה לדוגמא נגד חברת סלולר – תבצעו התאמות

בית משפט לתביעות קטנות                                                                                       
ב
(לציין את שם העיר)

בעניין:

______, ת"ז: __________     
לציין כתובת: ________
לציין דרכי יצירת קשר (טלפון, פקס, מייל)

התובע;

              נ   ג   ד

סלקום ישראל בע"מ, ח.צ. 511930125    
     הנתבעת;

סכום התביעה: _______ ש"ח

כתב תביעה

  1. ההדגשות בכתב התביעה הוספו כולן, אלא אם צוין אחרת.
  2. כל האמור והמפורט בכתב התביעה נטען בהשלמה ו/או במצטבר ו/או לחלופין, והכל על פי הקשר ו/או הדבק הדברים.

התשתית העובדתית

3. הנתבעת היא חברת תקשורת המספקת לתובעים שירותי סלולר.

4. התובעים הם אנשים פרטיים, אשר נדרשים על ידי הנתבעת לשלם בגין ציוד קצה שמעולם לא נמסר להם (מעבר למכשירים הניידים המשמשים אותם, לגביהם הם לא מתכחשים).

5. נכון להיום, התובעים שילמו (ומשלמים) לנתבעת בגין ציוד קצה מדי חודש אלפי שקלים. כל ניסיונותיהם, לרבות בא כוחם, לברר על מה בדיוק הם משלמים ו/או לקבל את הסכמי ההתקשרות הרלוונטיים לכל אותן עסקאות לא צלחו.

6. החשש כי הנתבעת תנקוט נגד התובעים בהליכים משפטיים, ובכך תגדיל משמעותית את ההוצאות שיהיה על התובעים לשלם, הוביל את התובעת לשלם את דרישות הנתבעת, אך התובעים מעולם לא קיבלו הסברים ו/או אסמכתאות לדרישות התשלום.

7. במהלך שנת 2019 בא כוח התובעים פנה מספר פעמים אל הנתבעת וביקש לקבל לידיו את כל ההסכמים מכוחם הנתבעת דורשת כספים כלשהם מהתובעים, ופירוט מלא מה בדיוק נדרש מכל אחד מהתובעים.

8. לאחר חודשים רבים נשלחו לבא כוח התובעים הסכמים בודדים בלבד. עיון בהם יגלה כי אין בהם חתימות של התובעים ו/או במקום חתימה ישנו שרבוט כלשהו או פשוט קו.

נספח 1: פניות בא כוח התובעים והתשובות אשר התקבלו מבא כוח המשיבה, לרבות הסכמים.

9. בשעה שהנתבעת לא מחזיקה בהסכמי התקשרות כלל ו/או בהסכמי התקשרות החתומים בחתימות התובעים, ביחס לכל אחד ואחד מהמוצרים בגינם התובעים נדרשים לשלם תשלום כלשהו, הנתבעת נדרשת להפסיק לאלתר את התשלומים העתידיים, להחזיר את התשלומים שהנתבעת גבתה מכל אחד מהתובעים שלא כדין, וכן, לשלם לתובעים פיצוי כספי בגין עוגמת נפש לאור הקשיים הרבים שהערימה הנתבעת, ולאור העובדה שהנתבעת לא השכילה להסדיר סוגייה זו עוד בשעה שבא כוח התובעים פנה אליה במהלך שנת 2019.

10. יודגש, לתובעים נגרמה גם עוגמת נפש רבה שכן נציגי הנתבעת איימו שוב ושוב לנקוט נגדם בהליכים משפטיים, ואף נקטו בהליך הוצאה לפועל נגד התובע 1 (תוך שהנתבעת מסתמכת על מסמכים שחלקם אינם חתומים כלל ו/או אינם נושאים את חתימתו של התובע 1), אך במקביל סירבו למסור להם, או לבא כוחם, את כל ההסכמים ו/או הפירוט בגין מה הנתבעת גבתה מהם כספים ו/או דורשת מהם כספים נוספים.

11. מטבע הדברים, הסתייעותם של התובעים בעורך דין מטעמם עלתה להם סכומי כסף לא מבוטלים (ככל שיהיה צורך, התובעים יציגו את חשבוניות המס בדיון).

12. התובעים מעמידים את תביעתם על סך _____ ש"ח.

לסיכום

13. לבית משפט זה הסמכות המקומית והעניינית לדון בתובענה זו לאור מיקומה של הנתבעת, מהות וסכום תביעה זו.

14. לאור האמור בכתב התביעה, בית המשפט הנכבד מתבקש בזאת לזמן את הנתבעת לדיון לפניו, ולחייבה לשלם לתובעים סך של _____ ש"ח.

15. כמו כן, בית המשפט הנכבד מתבקש בזאת לחייב את הנתבעת בהוצאות משפט לטובת התובעים.

.
צריכים ליווי משפטי בנושא זה?
המלצות מלקוחות קודמים
כותבים עלינו בתקשורת

יצירת קשר

מאמרים שעשויים לעניין אתכם

לפני שאתם עוזבים...

רוצים לדעת כיצד לנסח נכון כתב תביעה? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ונעביר אתכם למדריך מקיף ללא תשלום

אנחנו לא שולחים פרסומות וניתן לבצע הסרה בכל שלב