עורך דין עסקי בראשון לציון

עורך דין לענייני עסקים אדי בליטשטיין עוסק בייצוג חברות ובעלי עסקים בעת סכסוכים עסקיים או סכסוכים מסחריים. למשרדנו ניסיון רב מאוד בפיתרון סכסוכים עסקיים בין כותלי בית המשפט או מחוצה להם, ואנו מספקים שירותים משפטיים בשפות עברית, אנגלית ורוסית.

עורך דין עסקי אדי בליטשטיין ייצג ומייצג חברות ובעלי עסקים אשר נתבעו במסגרת תביעות ייצוגיות על סכומים העולים על מיליוני שקלים והוביל לדחיית תביעות אלה (לעיתים על הסף!). באפשרותכם להתרשם באופן אישי מה נכתב על עורך דין עסקי אדי בליטשטיין בעיתונים המובילים בארץ.

נתקלתם בבעיה משפטית הרלוונטית לעולם העסקים ומעוניינים שנסייע לכם? צרו איתנו קשר עכשיו בטלפון 03-6427876 או השאירו פרטים ליצירת קשר.

עורך דין אדי בליטשטיין
עורך דין עסקי בראשון לציון - עורך דין אדי בליטשטיין

המלצות על עורך דין לענייני עסקים אדי בליטשטיין

מעבר לשירות משפטי מקצועי ביותר משרדנו דוגל במתן שירות אישי לכל לקוחות המשרד. להלן תוכלו להתרשם מהביקורות החיוביות והרבות שקיבלנו מלקוחות המשרד אשר בעייתם נפתרה לשביעות רצונם.


מה לעשות לפני שיוצרים קשר עם עורך דין עסקי?

ישנם סכסוכים עסקיים אותם ניתן לפתור בקלות על ידי הדברות ישירה עם הצד שכנגד. לעיתים מעורבות של עורכי דין היא זו שעשויה לסבך ולסרבל את הדברים, ומשכך, לפני יצירת קשר עם עורך דין עסקי נסו לשוחח עם הצד שכנגד ונסו להבין מה הפערים ביניכם. אם הפערים קטנים אולי כדאי להתגמש ולהתפשר בסוגיות מסוימות ובכך לסיים את המחלוקת העסקית בין הצדדים, וגם לחסוך את התשלום לעורך הדין בגין עבודתו.
 
מצד שני, לעיתים רבות נתקלים במצב שבו הצד שכנגד מעלה דרישות בלתי הגיוניות בעליל ואין מנוס מיצירת קשר עם עורך דין עסקי על מנת שילווה אתכם. כאן עורך דין אדי בליטשטיין עשוי להכנס לתמונה וללוות אתכם עד לפיתרון הבעיה המשפטית בין כותלי בית המשפט או מחוצה להם.

מהי הדרך הנכונה ביותר לפתור סכסוך עסקי?

מדובר בשאלה מכשילה משום שאין באמת דרך אחת לפתור כל סכסוך עסקי. כל סכסוך עסקי עשוי להיות בעל מאפיינים ייחודיים ולכן כל סכסוך עסקי שכזה מצריך חשיבה משפטית – עסקית ייעודית. לדוגמה: בין שני שותפים עסקיים ישנה מחלוקת בעניין חלוקת הכספים. האם הדרך הנכונה ביותר היא להגיש מיד כתב תביעה לבית המשפט? התשובה היא – לא.

בנסיבות אלה צריכים לבחון מהו שווי הסכסוך העסקי, האם ישנה נכונות מצד שני הצדדים להגיע לעמק השווה, מהן עלויות ניהול התביעה, תוך כמה זמן ניתן יהיה לקבל הכרעה שיפוטית, מהם סיכויי ההצלחה (או הכישלון) בבית המשפט, ועוד.

שיקולים אלה ממחישים שבעולם העסקי צריכה להיות גמישות מחשבתית וחשיבה מחוץ לקופסה על מנת להגיע לפיתרון חכם. בחלק גדול מהמקרים הפיתרון הנכון ביותר יהיה הפיתרון שבמסגרתו תוכלו לקבל את המקסימום האפשרי בזמן הקצר ביותר (ותוך כדי השקעה קטנה ככל הניתן מצידכם).

מעוניינים ליצור קשר עם עורך דין עסקי אדי בליטשטיין – חייגו עכשיו 03-6427876.

.

לפני שאתם עוזבים...

רוצים לדעת כיצד לנסח נכון כתב תביעה? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ונעביר אתכם למדריך מקיף ללא תשלום

אנחנו לא שולחים פרסומות וניתן לבצע הסרה בכל שלב