איסור כניסה לקניות בסופר "מהדרין" על רקע לבוש לא חרדי  

RSS
 אנונימי
(@אנונימי)
אורח
נפתר

שלום 🙂 רציתי לדעת האם יש עילה לתביעה בסוגיה הבאה שנתלקתי בה.
אני אחותי ועוד ידיד הלכנו לקניות לבית בסופר שהוא עם הכשר מהדרין בבת ים. חשוב לי לציין שהמיקום אינו של חרדים.
בכניסה לסופר אני עשיתי את הקניות (לבשתי חצאית קצת מעל הברך וחולצה שמעליה עליונית) ואחותי הלכה לשירותים באותו הזמן בכדי להתפנות (לבשה חצאית מעט קצרה משלי וחולצה בעלת שרוולים קצרים) .
לפתע ידיד שלי בא ואומר לי שהוציאו את אחותי מהסופר כיוון שזה סניף של חרדים ולו חיטטו בכיסים כיוון שחשבו שהוא גנב (?!).
אני שהתקוממתי נגד זה השארתי את עגלת הקניות בצד והלכתי לקופה הראשית ששם נמצא מי שדיבר לאחותי בצורה כזאת. דיברתי איתו , ביקשתי לדעת מדוע מונעים מאיתנו לעשות קניות בסופר. התשובה שלו הייתה שאנחנו פוגעות בציוויון של המקום ולבושות לא צנוע ולקוחות התלוננו והוא לא מוכן שנמשיך את הקניות ושנצא מהמקום באופן מידי. חשוב לי לציין שביציאה אחת העובדות באה אליי עם שמלה שהשרוולים שלה ממש לא מכבדים סניף דתי ואמרה לי :"חבל לך על הרעש והצלצולים פשוט תלכי מפה".
בחיים לא נפגעתי בצורה כזאת ומעולם לא הושפלתי כך בגלל לבושי. אשמח לדעת האם באמת יש עילה לתביעה ואם כן מה תקרת סכום התביעה אותה ניתן לתבוע ?
תודה על המענה

צטט
פורסם : 07/04/2017 18:20

שלום,

לחצי כאן כדי להבין באילו מקרים ניתן להגיש תביעה בגין אפליה.
המקרה שלך אכן מתאים לתביעה שכזו, ולהערכתי סיכויי ההצלחה במקרה זה גבוהים.
כל אחד משלושתכם זכאי להגיש תביעה על סכום העולה על 50 אלף ש"ח ללא הוכחת נזק.

הגבצטט
פורסם : 07/04/2017 20:47

השאירו תגובה

Share:
[Total: 1 Average: 5]

הזינו מייל ותקבלו ללא תשלום:

הזינו את כתובת המייל שלכם והצטרפו שמקבלים מאיתנו ללא תשלום עדכונים משפטיים חשובים ומעניינים במייל

ניתן לבצע הסרה מרשימת התפוצה בכל עת. אנחנו לא שולחים פרסומות או דואר זבל – רק מידע משפטי עדכני וחשוב

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם בפייסבוק

פועל

כניסה או רישום בבקשה