ביטול /הקדמה טיסה  

RSS
 אירנה
(@אירנה)
אורח
נפתר

שלום! ב 7.01 הייתי צריכה לחזור מפינלנד מעיר פנימי קאיאני להלסינקי ולתל אביב,טיסה הייתה אמורה להיות ב 17.35 ,שעה קונקשן בהלסינקי וטיסה לתל אביב. אך ב6.01  אני קיבלתי sms ,שטיסה הראשונה שלי מבוטלת .ובעוד כמה שעות קיבלתי  sms  מחברת תעופה ש טיסה הוקדמה לשעה 13.55 מקאיאני . הבעיה ,שהייתי בזמן הזה ברוסיה ולא יכולתי להגיע  לטיסה של 13.55(לא הייתה אפשרות)  ביטלתי טיסה ולא טסתי .האם יש מקום במצב הזה  ,לקבל החזר כספי על כרטיס שלא מומש.ואם כן מי אחראי על החזר ,סוכנת נסיעות,להם שילמתי על הכרטיסים  או חברת תעופה .(סוכנת נסיעות מסרבת לשתף פעולה ומטילה אחראיות על חברת תעופה ) 

1. תודה 
צטט
פורסם : 22/01/2019 22:08

כתבת שביטלת את הטיסה ולא טסת. מה המשמעות? האם התקשרת ואמרת שאת מבטלת את כרטיס הטיסה?

הגבצטט
פורסם : 22/01/2019 23:42
 אירנה
(@אירנה)
אורח

לא התקשרתי 

הכוונה לא טסתי לתל אביב.

שלחתי מאיל לחברת תעופה פינית שטיסה שהציעו לי מתאימה לי כי אני לא אספיק להגיע לטיסה הזו . 

תודה 

הגבצטט
פורסם : 23/01/2019 20:07
 אירנה
(@אירנה)
אורח

לא התקשרתי ,לא אמרתי שאני מבטלת טיסה 

התכוונתי לזה שלא טסתי.

תודה

הגבצטט
פורסם : 23/01/2019 23:34

שלום,

במקרה הנוכחי ישנה בעיותיות מסוימת משום שבסופו של דבר הטיסה הוקדמה לפחות מחמש שעות מהמועד המקורי, ועל פי הוראות החוק במקרה כזה את לא זכאית להשבת התמורה.

יחד עם זאת, תחילה קיבלת הודעה שהטיסה מבוטלת ובהחלט ניתן יהיה לטעון במקרה זה שלא רק שאת זכאית להחזר עלות כרטיס הטיסה אלא גם לפיצוי כספי בגין ביטול הטיסה, משום שהסתמכת על ההודעה המקורית ושינית את התוכניות שלך.

להערכתי בית המשפט יפסוק במקרה זה סכום כלשהו לטובתך.

הגבצטט
פורסם : 24/01/2019 09:18
 אירנה
(@אירנה)
אורח

שלום ותודה על התשובה!

ולמימי אני צריכה לדרוש החזר מסוכנות נסיעות שדרכם קניתי כרטיס (הם טוענים ש חברת נסיעות צריכה להחזיר כסף ישר אליי)או מחברת התעופה  פינאייר ,הם טוענים שכסף צריכה להחזיר סוכנות  נסיעות 

מי צודק?

או שישר לגשת לבית המשפט?

תודה !

הגבצטט
פורסם : 24/01/2019 11:28

החובה לתשלום מוטלת על חברת התעופה.

ככל שחברת התעופה לא תשלם עליך לפנות לבית המשפט.

הגבצטט
פורסם : 24/01/2019 11:34
 אירנה
(@אירנה)
אורח

תודה רבה!

הגבצטט
פורסם : 24/01/2019 18:33

השאירו תגובה

Share:
[Total: 1 Average: 5]

הזינו מייל ותקבלו ללא תשלום:

הזינו את כתובת המייל שלכם והצטרפו שמקבלים מאיתנו ללא תשלום עדכונים משפטיים חשובים ומעניינים במייל

ניתן לבצע הסרה מרשימת התפוצה בכל עת. אנחנו לא שולחים פרסומות או דואר זבל – רק מידע משפטי עדכני וחשוב

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם בפייסבוק

פועל

כניסה או רישום בבקשה