הבוס מוכר את העסק - מה זכויות העובדים?  

RSS
 רוית
(@רוית)
אורח
נפתר

מעביד שלי מוכר את העסק לאדם אחר. האם אני זכאית לפיצויי פיטורים אם אני לא מעוניינת לעבוד עם המעביד החדש? האם עלי חובה להמשיך איתו גם אם לא משנה את תנאי העבודה שלי? והאם אוכל לקבל את פיצויי הפיטורים לאחר תקופה של מספר חודשים אם אראה שאני לא מסתדרת איתו? אילו זכויות נוספות מגיעות לעובדים במקום העבודה שלי?

צטט
פורסם : 20/05/2019 8:12 pm

שלום,

אם תנאי ההעסקה אינם משתנים לא תוכלי לקבל פיצויי פיטורים.

הגבצטט
פורסם : 20/05/2019 10:25 pm
 רוית
(@רוית)
אורח

תודה על התשובה. אז למעשה אין לנו כעובדים אפשרות לבחור את המעביד, ואם נבחר לעזוב לאנקבל דבר? ומי מבטיח אותנו שבעוד חצי שנה או שנה המעביד החדש באמת ישלם לנו את מה שמגיע לנו אם פתאום ישנה דברים או ירע את התנאים? יכול להיות שסתם יחליט לשנות מבנה ארגוני וזה לא ימצא חן בעינינו כי אנחנו רגילים למשהו אחר, אז בכל מקרה לא נוכל לקבל דבר. הוא גם עלול לגרום לנו לנסות להתפטר לאחר תקופה כדי לא לשלם לנו מה שמגיע לנו. מה עושים במקרה כזה?

הגבצטט
פורסם : 13/06/2019 8:49 pm

אין אפשרות לענות על שאלות כל כך כלליות. אם וכאשר יקרה משהו ספציפי תצטרכי לפנות פעם נוספת.

הגבצטט
פורסם : 13/06/2019 10:13 pm

השאירו תגובה

Share:
[Total: 1 Average: 5]

יצירת קשר

רוצים שעורך דין אדי בליטשטיין יחזור אליכם? מלאו פרטים ליצירת קשר

הצטרפו למאות הגולשים שמקבלים מאיתנו ללא תשלום עדכונים משפטיים חשובים ומועילים

ניתן לבצע הסרה בכל שלב. אנחנו לא שולחים דואר זבל.

הזינו את כתובת המייל שלכם והצטרפו שמקבלים מאיתנו ללא תשלום עדכונים משפטיים חשובים ומעניינים במייל

ניתן לבצע הסרה מרשימת התפוצה בכל עת. אנחנו לא שולחים פרסומות או דואר זבל – רק מידע משפטי עדכני וחשוב

פועל

כניסה או רישום בבקשה