קרה מקרה שנגרם נזק למכונית  

RSS
 סרגיו
(@סרגיו)
אורח
נפתר

שלום
אני עובד ברשת מסעדות גדולה וידוע ,קרה מקרה שנגרם נזק למכונית החדשה שלי.
באישור של מנהל חניתי את הרכב פרטי שלי בחנייה חצר צמודה למסעדה .התחלתי את המשמרת
בעבודה ובמקביל ראיתי מנהל יוצא לחצר לסדר פחים אשפה ולאחר מכן שמעתי שהוא צועק וכועס .
יצאתי אחוצה וראיתי אותו מתווכח בטלפון ובמקביל עם יד אחת מסדר משטחי עצ גדולים וזורק אותם אל
הרצפה . אחרי משמרת העבודה שלי יצאתי החוצה וראיתי ארימה משטחי עץ לא במקום הרגיל והקבוה
אלה צמודים לרכב פרטי שלי ממש .הסתכלתי על הדלתות של המכונית וגיליתי שיש שריטות חזקות ועמוקות
ולידם משטחי עץ. מיד רשמתי ושלחתי למנהל הודעה בוואטסאפ עם תמונות שמישהו שרט לי את הרכב ,לא קיבלתי תשובה.
שפגשתי אותו בקשתי להראות לי את הצילומים וידאו ממצלמות הבטחה בחצר וחנייה ,מנהל לא עונה לבקשות ובורח מתשובות
אחרקח מנהל מבקש לחכות לצילומים וידאו מהמשרדי החברה ואומר שזה לוקח זמן .אובר זמן ואני לא מקבל את הצילומים .
פניתי לנציג העובדים עם הסיפור שלי בקשתי עזרה הראתי תמונות הוא נענה חיובי לבקשה שלי . אפילו הזכיר מקרים דומים שהיו בעבר
לאחר זמן הוא חזר אלי עם תשובה שקיבל , שאמרו שלפי החוק בחברה לא חיבים להראות את הצילומים .
אני לא מוכן לוותר זה ברור כמו 1+1 מה קרה . נכנסתי למוסך וקיבלתי הצעה לצבע דלתות שזה 4270 שקל כולל מע"מ
הגשתי הצעת מחיר זו לנציג העובדים הוא חזר אלי עם תשובה שהוא יכול לנסות לקבל בשבילי חלק מסכום זה בתנאים מסוימים
ועם בכלל לא ברור . אני דועג שיהיה חלודה ברכב ומחיר מחירון ירד , מה אני יכול לעשות ? תודה רבה

צטט
פורסם : 26/06/2019 22:09

שלום,

עליך לפנות בכתב ולדרוש מבית העסק לשמור תחילה על צילומי האבטחה מאותו היום (הצילומים לא נשמרים לזמן רב, ובדרך כלל נמחקים לאחר 30 ימים).

אתה יכול להגיש תביעה ובמסגרתה לדרוש שצילומי האבטחה יועברו לעיונך.

קח בחשבון שעניין זה אינו מתאים להליך תביעות קטנות משום שבית משפט לתביעות קטנות אינו מוסמך להורות לבית העסק להעביר אליך את צילומי האבטחה.

הגבצטט
פורסם : 27/06/2019 08:01
 סרגיו
(@סרגיו)
אורח

תודה רבה רבה 

הגבצטט
פורסם : 30/06/2019 14:28

השאירו תגובה

Preview 0 Revisions Saved
Share:
ציון ממוצע

הזינו את כתובת המייל שלכם והצטרפו שמקבלים מאיתנו ללא תשלום עדכונים משפטיים חשובים ומעניינים במייל

ניתן לבצע הסרה מרשימת התפוצה בכל עת. אנחנו לא שולחים פרסומות או דואר זבל – רק מידע משפטי עדכני וחשוב

כניסה או רישום בבקשה