האם זו אחריותי?  

RSS
 רוני
(@רוני)
אורח
נפתר

לאחר נזילת מיים מדירתי נוצר נזק מיים בדירה שמתחתי. הביטוח שלי סייד את התקרה בדירה הזו  מספר פעמים (הבעלים לא גר בדירה והיא לא אווררה מספיק ולכן הבעלים טענה שעדיין יש עובש עד שהעניין סודר). בכל פעם נאלצתי לשלם סכום מסויים של השתתפות עצמית. הבעלים טענה שמנורות מסוימות התקלקלו כתוצאה מנזק המיים. (יתכן בגלל שלא נפתחו חלונות לייבש). הביטוח סירב לשלם לה עבור מנורות חדשות. הסכמתי לשלם לה עבורן. הדייר שלי הוכנס לדירה ע"י בעל הדירה כדי לעזור להם לתלות את המנורות. הסתבר שהם קנו מנורות חדשות – גדולות יותר- ולכן נאלץ לקדוח קצת בתקרה. עכשיו הבעלים רוצה להביא סייד שיסייד שם על חשבוני. האם זו הולכת להיות משכנתא לכל החיים ?

צטט
פורסם : 23/07/2019 10:57 pm

שלום,

הנושא עשוי להיות שנוי במחלוקת. מצד אחד הדיירים מתחתך לא החזירו את המצב לקדמותו אלא רכשו מנורות גדולות יותר, ולכן עליהם לשאת בעלות הסיוד.

מצד שני, הסכמת לשלם עבור מנורות חדשות וניתן לטעון שאתה אחראי גם על נושא התלייה (משום שברור שאין מה לעשות עם המנורות ללא תלייתן).

מצד שלישי, ניתן לטעון שמי שאחראי על הסיוד הוא מי שקדח בפועל.

בשורה התחתונה; אם מדובר בתשלום נמוך יחסית הייתי מציע לנסות להגיע עם בעל הדירה להסכמה שאתה תשא בחלק מהעלות (ואם מדובר בעלות שלא עולה על כמה מאות שקלים, במקרה הכי גרוע, גם בכולה). הסיבה לכך מאוד פשוטה - אם תוגש תביעה (וסביר שתוגש) אתה תאלץ להשקיע זמן וכסף בסכום שיעלה על כמה מאות שקלים.

הגבצטט
פורסם : 24/07/2019 10:47 am

השאירו תגובה

Share:
[Total: 1 Average: 5]

הזינו מייל והצטרפו למאות הגולשים שמקבלים מאיתנו ללא תשלום עדכונים משפטיים חשובים ומועילים

ניתן לבצע הסרה בכל שלב. אנחנו לא שולחים דואר זבל.

הזינו את כתובת המייל שלכם והצטרפו שמקבלים מאיתנו ללא תשלום עדכונים משפטיים חשובים ומעניינים במייל

ניתן לבצע הסרה מרשימת התפוצה בכל עת. אנחנו לא שולחים פרסומות או דואר זבל – רק מידע משפטי עדכני וחשוב

פועל

כניסה או רישום בבקשה