קיר משותף  

RSS
 ויקי
(@ויקי)
אורח
נפתר

שלום, רציתי לשאול בבקשה. אני גרה בקומה שניה והשכנים מקומת קרקע לא נותנים אישור לבעל מקצוע מטעמינו להיכנס לשטח שלהם (כמובן כשהם בבית) ולשים סולם למשל לתלות מזגן. יש אולי איזשהו חוקה לגבי הנושא?

תודה מראש

צטט
פורסם : 19/05/2019 16:22

מה הסיבה לסירוב?

הגבצטט
פורסם : 19/05/2019 17:02
 ויקי
(@ויקי)
אורח

אין הסבר. לא נותנים להיכנס .

כמו שמתעלמים לבקשתי להאריך את צינור הניקוז במרפסת על מנת שלא ירדו עליהם מים אלא מסודר מהניקוז למטה .

מה אני יכולה לעשות לפי החוק? 

הגבצטט
פורסם : 20/05/2019 09:13
פורסם ע"י: ויקי

אין הסבר. לא נותנים להיכנס .

כמו שמתעלמים לבקשתי להאריך את צינור הניקוז במרפסת על מנת שלא ירדו עליהם מים אלא מסודר מהניקוז למטה .

מה אני יכולה לעשות לפי החוק? 

למיטב ידיעתי אין "חוק" שעוסק ספציפית בסוגיה זו.

יחד עם זאת, בעל הנכס אינו רשאי לפעול בצורה זו שגורמת למטרד, ללא הצדקה סבירה. לעניות דעתי התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים תסייע לשכן "להתרכך". אם לא, לא יהיה מנוס מלפנות לערכאות משפטיות.

הגבצטט
פורסם : 20/05/2019 09:19
 ויקי
(@ויקי)
אורח

זאת אומרת שאני צריכה לפנות אליהם ולהגיד שאני פונה לבית מפשט בנושא? איך? 

ובנושא הניקוז אהנתי שאסור לי להוריד מים בכל מקרה נכון? 

תודה רבה

הגבצטט
פורסם : 20/05/2019 09:36
פורסם ע"י: ויקי

זאת אומרת שאני צריכה לפנות אליהם ולהגיד שאני פונה לבית מפשט בנושא? איך? 

לפנות באמצעות מכתב התראה מעורך דין.

לא הבנתי את שאלתך בעניין הורדת המים.

הגבצטט
פורסם : 20/05/2019 10:00
 ויקי
(@ויקי)
אורח

בנוגע למים. יש לי במרםסת צינור ניקוז והצינור מאוד קצר. אם אני רוצה לשטוף מרפסת אז המים יורדים על הפרגולה שהם בנו מתחת לניקוז שלי ומהפרגולה יטפטפו עליהם. פניתי אלהם בבקשה איך נוח להם שאאריך את הצינור שהמין ירדו ישירות על האדמה . שוב פעם ללא מענה או תגובה. הצורך בשטיפה עם מים נובעת מהבניה הצמודה של שכונה ואי אפשר לנקות עם מטלית לכה.  מה אני יכולה לעשות בנידון? הרי אסור לי ככה להוריד מים למרות שהתראתי.

הגבצטט
פורסם : 20/05/2019 10:51

השאירו תגובה

Preview 0 Revisions Saved
Share:
ציון ממוצע

הזינו את כתובת המייל שלכם והצטרפו שמקבלים מאיתנו ללא תשלום עדכונים משפטיים חשובים ומעניינים במייל

ניתן לבצע הסרה מרשימת התפוצה בכל עת. אנחנו לא שולחים פרסומות או דואר זבל – רק מידע משפטי עדכני וחשוב

כניסה או רישום בבקשה