עורך דין אדי בליטשטיין

טלפון: 03-6427876

רחוב ההגנה 13, ראשון לציון

עורך דין אדי בליטשטיין

רח' ההגנה 13, ראשון לציון

Notifications
Clear all

שאלה לגבי תביעה ייצוגית

ערן
(@ערן)
אורח
נפתר

עו"ד אדי שלום וברכה, 

קיבלתי הודעה שמסגרת תביעה ייצוגית  אקבל סכום מסויים , העניין שהסכום הוא נמוך מאד ביחס למה שהיינו כקבוצת הנפגעים אמורים לקבל בתחילת ההליך. 

הסכום כאמור הוא לאחר הסכם פשרה . 

2 שאלות.

1. האם אני כקטין היום יכול לקבל את הסכום שנפסק ולאחר גיל 18 לתבוע שוב את אותה חברה שגרמה לי נזק?

2. לגבי חברה אחרת שגרמה לי נזק בילדותי (חברת רמדיה) והוריי מעולם לא תבעו אותם ולא הצטרפו לקבוצת הנפגעים מחוסר ידיעה.. רק אחרי ההליך נודע להם על כך... האם אני כקטין יכול לקבל היום פיצוי על אותה ייצוגית...? או שמא עליי לתבוע עצמאית אחרי גיל 18? או  התביעה חסרת סיכוי לאחר שנים רבות ...היום אני בן 16..

תודה מראש!!

אודה מאד לתשובתך.

צטט
Topic starter פורסם : 23/08/2020 00:56
(@eddieb)
משתמש Admin

שלום,

כל הסכם פשרה שמאושר במסגרת תביעה ייצוגית כפוף לתנאים מסוימים. אחד התנאים הוא שחברי הקבוצה לא יוכלו להגיש תביעות נוספות, ולכן:

1. סביר מאוד להניח שלא תוכל לעשות זאת. אם אתה חושב שהסכום נמוך מדי ואתה שוקל להגיש תביעה עצמאית יתכן שכדאי לשקול להגיש הודעה לבית המשפט שאתה מעוניין לפרוש מהקבוצה כך שההליך הייצוגי לא יחול עליך (במידה ופרק הזמן לכך טרם חלף).

2. ככל שהתקיים הליך ייצוגי בעבר צריכים לבחון כיצד הוגדרה הקבוצה ומה הייתה תוצאת ההליך. גם כאן כנראה שלא תוכל לתבוע.

הגבצטט
פורסם : 23/08/2020 07:00

השאירו תגובה

שם

כתובת מייל

כותרת *

Preview 0 Revisions Saved
Share:
.

לפני שאתם עוזבים...

רוצים לדעת כיצד לנסח נכון כתב תביעה? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ונעביר אתכם למדריך מקיף ללא תשלום

אנחנו לא שולחים פרסומות וניתן לבצע הסרה בכל שלב