עורך דין הגנת הצרכן אדי בליטשטיין עוסק בתחום הצרכנות כתחום עיסוק עיקרי, ומייצג מזה שנים רבות תובעים ונתבעים בסוגיות הרלוונטיות לדיני הגנת הצרכן.
דיני צרכנות זהו תחום משפטי רחב הרלוונטי לחיי היומיום של כלל הצרכנים. התייעצו עם עורך דין הגנת הצרכן טרם ביצוע עסקאות יקרות ערך או בעת מחלוקות כספיות משמעותיות עם חברות.

הסוגיות בהן עורך דין הגנת הצרכן יוכל לסייע לכם

יחסי צרכן – חברה  – סכסוכים בין לקוחות לחברות המספקות שירותים או מוכרות מוצרים.

סכסוכים עם חברות סלולר ותקשורת – עורך דין הגנת הצרכן אדי בליטשטיין עבד במשך מספר שנים כעורך דין בלשכה המשפטית של חברת פלאפון. בתקופה זו צבר עו"ד בליטשטיין ניסיון רב בתחום הסלולר, התקשורת והצרכנות.

דיני תיירות – בשנים האחרונות בתחום התיירות מתעוררות מחלוקות משפטיות רבות לנוכח חיקוקו של חוק שירותי תעופה (הידוע גם בתור חוק טיבי), הקובע לאילו הטבות נוסעים זכאים בעת ביטול טיסה או דחיית טיסה.

ביטול עסקאות – חוק ותקנות הגנת הצרכן קובעות באילו מקרים צרכן זכאי לבצע ביטול עסקה. עורך דין צרכנות יכול לסייע לכם להתמודד עם בתי עסק אשר לא פועלים על פי הוראות החוק ומקשים על ביצוע ביטול עסקה.

החזרים כספיים – צרכנים זכאים לקבל החזר כספי במקרים שונים. גם במקרים אלה בתי עסק אינם מקפידים על הוראות החוק ואינם מזכים את הצרכנים או מחזירים את כספם, ופועלים בניגוד לחוק.

אחריות ושירות לאחר מכירה – לאחר רכישת מוצר הצרכן זכאי לאחריות על המוצר שרכש מהיבואן או בית העסק. עורך דין הגנת הצרכן יסייע לכם לממש את זכויותיכם במקרה בהם אחריות זו לא מסופקת.

תביעות קטנות או תביעות "גדולות" – עורך דין צרכנות לא יוכל לייצג אתכם בבית משפט לתביעות קטנות אך יוכל לייעץ ולסייע לכם בהכנת כתב תביעה או כתב הגנה אשר יגביר את סיכויי ההצלחה שלכם באופן משמעותי.

ככל שנגרם לכם נזק כספי בסכום העולה על כ-34 אלף ש"ח (גבול סמכותו של בית משפט לתביעות קטנות), עורך דין הגנת הצרכן יוכל לייצג אתכם בצורה מיטבית לאור הכרות עם דיני הגנת הצרכן.

עורך דין הגנת הצרכן יסייע לכם להגיש תביעה ייצוגית

תחום הצרכנות הוא תחום במסגרתו מוגשות תביעות ייצוגיות רבות.
אם ניתן להוכיח כי בית עסק פוגע בצרכנים באופן שיטתי ובניגוד לחוק ניתן להגיש נגדו תביעה ייצוגית על מנת להוביל לפיצוי לכלל הצרכנים שנפגעו מאותו בית עסק. אדם אשר יוזם הגשת תביעה ייצוגית זוכה לגמול מיוחד, אשר עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים (ולעיתים אף הרבה יותר), במידה וטענותיו מוכחות בבית המשפט.

עורך דין הגנת צרכנות בראשון לציון אדי בליטשטיין הגיש תביעות ייצוגיות רבות העוסקות בתחום הצרכנות. ניתן לעיין בכולן כאן.

המלצות על עורך דין הגנת הצרכן אדי בליטשטיין

עורך דין הגנת הצרכן - עורך דין צרכנות

שאלות נפוצות בעניין עורך דין הגנת הצרכן

 • היכן ניתן לקבל עזרה בנושאי צרכנות?

  משרדנו מייצג תובעים ונתבעים בסוגיות משפטיות הרלוונטיות לדיני הגנת הגנת הצרכן. ככל שאתם מעוניינים לשכור את שירותי המשרד אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני 03-6427876.

 • האם ניתן לתבוע בעניין צרכני רק בבית משפט לתביעות קטנות?

  ממש לא. ככל שגובה הנזק עולה על 34 אלף ש"ח צריכים להגיש את התביעה בבית משפט השלום.

 • כמה עורך לשכור שירותיו של עורך דין הגנת הצרכן?

  אין מחירון אחיד. שכר הטרחה נקבע בהתאם למורכבות הסוגיה המשפטית.

 • האם אתם קשורים למועצה הישראלית לצרכנות?

  לא.

.