המלצות על עורכי דין - מדוע הן חשובות ולמה צריכים לשים לב?

המלצות על עורכי דין הן דבר חשוב משום שהן מאפשרות ללקוח הפוטנציאלי להתרשם מעורך הדין עוד לפני פנייתו אליו. בימינו ישנם עורכי דין רבים אשר מפרסמים את עצמם בצורות שונות. לעיתים ניתן לראות בפרסומים אלה אמירות או קביעות כגון "עורך דין תותח" (לא מאמינים לי? הריצו חיפוש בגוגל), אך האם אכן מדובר בעורך דין תותח או שמא מדובר בתיאורו של עורך הדין על עצמו?

ללא המלצות על עורכי דין, אשר נכתבו על ידי לקוחות אמיתיים, יהיה קשה מאוד להתרשם מכישוריו או רמת שירותו של עורך דין. כאן תוכלו לראות מספר דוגמאות להמלצות על עורך דין אדי בליטשטיין אשר עוסק בתחומי המשפט האזרחי – מסחרי, ותוכלו להבין בעצמכם אילו המלצות על עורכי דין עליכם לחפש באינטרנט או מחוצה לו.

המלצות על עורכי דין בגוגל

מנוע החיפוש גוגל מאפשר לדרג עסקים ולכתוב עליהם ביקורות חיוביות או שליליות. לאור הפופולריות של גוגל רבים משתמשים בו ולכן תוכלו למצוא המלצות על עורכי דין ללא קושי. המלצה בגוגל תראה כך:

עורך דין טוב - עורך דין מומלץ
עורך דין טוב - עורך דין מומלץ

באתרנו תוכלו למצוא המלצות על עורך דין אדי בליטשטיין אשר פורסמו על ידי לקוחות רבים בגוגל:

המלצה על עורך דין אדי בליטשטיין
עורך דין אדי בליטשטיין
עורך דין אדי בליטשטיין
עורך דין אדי בליטשטיין
המלצה על עורך דין אדי בליטשטיין
המלצה על עורך דין אדי בליטשטיין

המלצות על עורכי דין בפייסבוק

בדומה לגוגל, גם פייסבוק מאפשרת לכתוב המלצות על עורכי דין והן נראות כך:

עורך דין טוב - עורך דין מומלץ

היתרון בקריאת המלצה על עורך דין בפייסבוק היא שתוכלו לפנות בהודעה פרטית למי שהשאיר את ההמלצה על מנת לקבל מאותו אדם פרטים נוספים, ככל שתרצו בכך.

המלצות על עורכי דין מפה לאוזן

יש שיגידו שקבלת המלצה על עורך דין מפה לאוזן זאת האופציה הטובה ביותר. כלומר, אתם מקבלים את ההמלצה על עורך הדין מאדם שאתם מכירים (וייתכן שאף סומכים). כלומר, אתם נחשפים ממקור ראשון לחוות דעת על עורך דין מאדם שקיבל ממנו שירות. המלצה על עורכי דין יכולה גם להינתן בכתב ולהראות כך:

המלצה על עורך דין אדי בליטשטיין

המלצה על עורכי דין בהתאם לתוצאות שהם השיגו בסוגיות דומות

המלצה על עורך דין יכולה להינתן לפעמים על ידי בית המשפט. אין ספק שאם שופט החמיא לעורך דין סימן שעורך הדין עשה עבודה מצוינת במסגרת ההליך המשפטי. עורך דין אדי בליטשטיין קיבל המלצה משופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, במסגרת ניהול תביעה ייצוגית:

מחמאה לעורך דין אדי בליטשטיין - עורך דין תביעות ייצוגיות - עורך דין תביעה ייצוגית

אפשרות נוספת לאתר המלצות על עורכי דין היא לחפש באופן ייזום את התיקים בהם ייצג עורך דין כלשהו. זאת ניתן לעשות ללא קושי באמצעות אתר "תולעת המשפט". שימו לב שאתר זה מאפשר לבצע סינון לפי "חיפוש עורך דין". בשדה זה תוכלו להזין את שמו של עורך הדין המבוקש ולחפש את התיקים/תביעות בהן הוא היה מעורב. לאחר מכן תוכלו להכנס לכל תיק ולאתר את פסק הדין, וכך לגלות לאילו תוצאות הגיע אותו עורך דין. יתכן שבצורה זו תגלו שלעורך הדין שאליו בכוונתכם לפנות ישנו ניסיון רב והצלחות מרובות בתחום המשפטי הרלוונטי אליכם, ומצד שני, יתכן שתגלו את ההיפך הגמור, ומשכך תחליטו לפנות לעורך דין אחר.

דבר חשוב נוסף שכדאי לשים אליו לב הוא התאריכים בהם ניתנו החלטות או פסקי הדין. פסקי דין ישנים עשויים להעיד שעורך הדין לא עסק בתחום הספציפי הרלוונטי אליכם במשך תקופה ארוכה. לסוגיה זו ישנה משמעות רבה משום שתחומי המשפט מתעדכנים באופן קבוע על ידי שינויים בפסיקה או בחקיקה, ולכן עורך דין שלא עסק בתחום כלשהו במשך שנים רבות, יתכן שכבר אינו מנוסה כפי שהיה בעברו. יחד עם זאת, צריכים לקחת בחשבון שייתכן ועורך הדין המשיך לעסוק בתחום זה אך פשוט פסקי הדין בתיקים שהוא ייצג לא התפרסמו במאגרים המשפטיים.

נתקלתם בבעיה וצריכים להיעזר בעורך דין? אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורך דין אדי בליטשטיין באמצעות עמוד יצירת קשר.

.

לפני שאתם עוזבים...

רוצים לדעת כיצד לנסח נכון כתב תביעה? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ונעביר אתכם למדריך מקיף ללא תשלום

אנחנו לא שולחים פרסומות וניתן לבצע הסרה בכל שלב