עורך דין אדי בליטשטיין

משרד עורכי דין אזרחי - מסחרי

או השאירו לנו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם

משרד עורכי דין אדי בליטשטיין - מצויינות, מקצועיות, חתירה לניצחון

בניגוד למשרדים רבים אחרים, במשרדנו תזכו לקבל שירותים משפטיים אך ורק מעורכי דין מנוסים וותיקים, ולא ממתמחים או עורכי דין שרק עתה סיימו את הכשרתם.

עניין זה בעל חשיבות מכרעת משום שניהול תיק משפטי מורכב אינו יכול להתבצע על ידי מתמחה או עורך דין שאין להם את הידע או הניסיון הנדרש.

במשרד עורכי דין אדי בליטשטיין אנו מלווים את הלקוח מהפגישה הראשונה ועד לסיומו של ההליך המשפטי, תוך זמינות מלאה גם מחוץ לשעות העבודה הרגילות.

אנו בונים ביחד עם הלקוח את האסטרטגיה המשפטית המתאימה ביותר עבורו, על פי תנאיו המיוחדים של כל מקרה ומקרה.

הניסיון הרב שצברנו בניהול אינספור תביעות, בשעה שייצגנו תובעים ונתבעים, מסייע לנו להוביל את לקוחותינו לתוצאה הרצויה על ידם.

התוצאות של משרדנו מדברות בעד עצמן והן זוכות לסיקור תדיר של כלי התקשורת המובילים בישראל, וכן, להמלצות רבות מטעם לקוחות המשרד.

עורך דין אדי בליטשטיין - עורך דין תביעות ייצוגיות

במה מתמחה משרד עורכי דין אדי בליטשטיין?

משרד עורכי דין אדי בליטשטיין מתמחה במשפט אזרחי – מסחרי על כל רבדיו, בדגש על סכסוכים כספיים בסכומים משמעותיים.

משרדנו מספק שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

משרד עורכי דין אדי בליטשטיין מקדיש תשומת לב מיוחדת לתחום התביעות הייצוגיות משום שכלי משפטי זה מוביל לשינויים משפטיים וצרכנים מרחיקי לכת, ומשפיע על גופים רבים בו זמנית.

באתר האינטרט של משרדנו תוכלו למצוא מאות מאמרים בנושאים משפטיים שונים. אנו מאמינים כי ידע משפטי יש לחלוק עם כלל הציבור, ולכן משתדלים לפרסם מספר מאמרים ועדכונים משפטיים חדשים מדי שבוע.

אתם מוזמנים להירשם לרשימת התפוצה של משרדנו במייל על מנת לקבל ראשונים את המאמרים והעדכונים המשפטיים הבאים שנפרסם.

המלצות שקיבל משרד עורכי דין אדי בליטשטיין

משרד עורכי דין אדי בליטשטיין מקבל המלצות וביקורות מצוינות מלקוחות המשרד

יתרונות משרד עורכי דין אדי בליטשטיין

משרד עורכי דין אדי בליטשטיין הינו משרד ותיק המספק שירותים משפטיים שנים רבות. לאורך השנים צברנו ניסיון רב בייצוג לקוחות בבית המשפט העליון, בבית הדין הארצי לעבודה, בבתי המשפט המחוזיים, בבתי משפט השלום, בבתי הדין לעבודה, בלשכות ההוצאה לפועל והמפקחים על הבתים המשותפים.

עורך דין אדי בליטשטיין דובר את השפות עברית, אנגלית ורוסית, והדבר מאפשר עבודה קלה ונוחה יותר עם לקוחות הדוברים בשפות אלו, או במצבים בהם יש להתדיין מול גורמים הדוברים שפות אלו.

לעניין זה חשיבות רבה משום שלעיתים תובעים ונתבעים מגיעים לבית המשפט עם סכסוכים מורכבים במיוחד בגלל קצר פשוט בתקשורת, וזאת משום שהם אינם דוברים באותן שפות ולא תמיד מבינים היטב אחד את השני.

אנו מקפידים על התעדכנות שוטפת בסוגיות משפטיות חדשות ופסיקות בית המשפט העליון, המהוות הלכות מחייבות. אי הקפדה על קריאת פסקי דין חדשים והתעדכנות בהלכות משפטיות עשויה להוביל להפסד צורם בבית המשפט ובזבוז זמנו וכספו של הלקוח.

משרדנו מהווה One Stop Shop. אנו משתדלים להעניק ללקוחותינו את כל השירותים המשפטיים תחת קורת גג אחד ומבלי שהלקוח יצטרך לטרטר את עצמו בין מספר משרדי עורכי דין העוסקים בסוגיות משפטיות שונות.

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת להשיג את התוצאה הרצויה על ידי לקוחותינו. המשאבים שאנו משקיעים בכל תיק זוכים להערכה אפילו על ידי השופטים עצמם, אשר מחמיאים לנו על הטיפול המסור והמקצועי בלקוחותינו:

מחמאה לעורך דין אדי בליטשטיין - עורך דין תביעות ייצוגיות - עורך דין תביעה ייצוגית

עורך דין אדי בליטשטיין היה אחד היועצים המשפטיים של אחת מחברות התקשורת הגדולות ביותר בישראל. הניסיון הנצבר על ידו מקנה לו גם ראייה והבנה עסקית, וזאת מעבר לראייה משפטית בלבד. סוגיה זו חשובה במיוחד כאשר מדובר בסכסוכים מסחריים בהם הפן העסקי לעיתים חשוב יותר מהפן המשפטי.
 
עניין זה בא לידי ביטוי ביכולת לנהל משא ומתן ממשוך ויכולות השכנוע והמיקוח. בניגוד לעורכי דין רבים המאמינים כי השיטה הטובה ביותר להשיג את התוצאה הרצויה היא באמצעים כוחניים, ולעיתים מתוך מחשבה שעורך הדין שיצעק בקול רם יותר ינצח, עורך דין אדי בליטשטיין מאמין שבכל מקרה/מול כל שופט/עם כל צד שכנגד יש למצוא את "השפה המשותפת", דרכה ניתן יהיה להשיג את התוצאה הטובה ביותר והרצויה על ידי הלקוח.
 
משרדנו פועל מתוך הנחה שרצונו של הלקוח הוא להשיג את התוצאה הטובה ביותר בפרק הזמן הקצר ביותר, תוך השקעת משאבים כספיים קטנים ככל הניתן. מסיבה זו אנו לא "מושכים" את הטיפול בתיקים במטרה לקבל שכר טרחה גבוה יותר מהלקוח, אלא מנסים לפתור את בעיית הלקוח בזמן הקצר ביותר, גם אם משמעות הדבר ששכר הטרחה שישולם למשרדנו יהיה נמוך יותר.
 
שיטת עבודה זו הוכיחה את עצמה לאורך השנים ולקוחותינו הם אלה אשר מפנים אלינו לקוחות נוספים, לאור השירות המעולה שהם קיבלו בעבר.

יצירת קשר עם משרד עורכי דין אדי בליטשטיין

כתובת משרד עורכי דין אדי בליטשטיין היא רח' ההגנה 13 ראשון לציון (מגדל ירון מילר, משרד 501).

גולשים דירגו את המאמר:

5 / 5. 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

לפני שאתם עוזבים...

רוצים לדעת כיצד לנסח נכון כתב תביעה? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ונעביר אתכם למדריך מקיף ללא תשלום

אנחנו לא שולחים פרסומות וניתן לבצע הסרה בכל שלב