עורך דין אדי בליטשטיין - עורך דין תביעות ייצוגיות

ייצוג תובעים ונתבעים במסגרת תביעה ייצוגית

המלצות שנכתבו על ידי לקוחות משרדנו

מחמאה שהתקבלה מבית המשפט המחוזי במסגרת תביעה ייצוגית

תשלום אגרה לצורך הגשת תביעה ייצוגית

החל מיום 8.5.2018 כל אדם המעוניין להגיש בקשה לאישור תביעה ייצוגית מחויב בתשלום אגרת בית משפט.

סכום האגרה לתשלום לצורך הגשת בקשה לאישור תובענה ייצוגית לבית המשפט המחוזי הוא 16 אלף ש”ח, כאשר 5500 ש”ח יש לשלם עם הגשת הבקשה.

סכום האגרה לתשלום לצורך הגשת בקשה לאישור תובענה ייצוגית לבית משפט השלום הוא 8000 ש”ח, כאשר 3000 ש”ח יש לשלם עם הגשת הבקשה.

במקרים מסוימים ישנו פטור מלא מתשלום האגרה.

מדוע לקוחות רבים שוכרים את שירותיו של עו”ד אדי בליטשטיין – עורך דין תביעות ייצוגיות

  • עורך דין תביעות ייצוגיות מנוסה – הצלחות וניסיון מוכח בתחום זה.
  • יוצא לשכה משפטית של חברת פלאפון – ניסיון רב בייצוג תאגידים גדולים מפני תביעות ייצוגיות.
  • ניסיון רב מאוד בליטיגציה (ייצוג בבית משפט) אזרחית – מסחרית מורכבת.
  • חבר ועדת תובענות ייצוגיות בלשכת עורכי הדין.
  • מתעדכן באופן קבוע בפסיקות בתי המשפט בתחום התובענות הייצוגיות.
עורך דין אדי בליטשטיין - עורך דין אזרחי - מסחרי בראשון לציון

עורך דין אדי בליטשטיין - עורך דין תביעות ייצוגיות

מייסד המשרד

תביעות ייצוגיות בטיפולו של עו”ד אדי בליטשטיין

פשרה בתביעה ייצוגית נגד חברת רויאל ג'ורדניאן (חברת תעופה ירדנית)

בתאריך 25.7.2019 אישר בית המשפט המחוזי בתל אביב הסדר פשרה נגד חברת התעופה. מדובר בהליך ייצוגי שנוהל על ידי משרדנו במשך כמעט 5 שנים ועסק באירועי צוק איתן.

תביעה ייצוגית נגד חברת א.ש. שיווק מערכות בע"מ

תביעה ייצוגית זו הוגשה בתאריך 17.3.2019 והיא עוסקת בסוגיית הכשרות למיני בר מדגם נועם 1, וכן, בגביית דמי ביטול עסקה בסכום העולה על הקבוע בחוק הגנת הצרכן

תביעה ייצוגית נגד חברת ריקושט

בתאריך 28.5.2019 בית הדין האזורי לעבודה אישר תביעה ייצוגית שהוגשה על ידי משרדו נגד חברת ריקושט, בגין אי צבירה ופדיון של ימי חופשה כדין לעובדי הרשת.

תביעה ייצוגית נגד חברת טריפל סי

בתאריך 4.8.2019 אישר בית המשפט המחוזי את הסכמות הצדדים, במסגרתן החברה תשנה את המדיניות שלה, תגבה מלקוחותיה חיוב יחסי ולא מלא בחודש הניתוק, ותעניק ללקוחותיה הטבה בשווי 510 אלף ש"ח.

תביעה ייצוגית נגד חברת זוגלובק

בתאריך 16.8.2018 אישר בית המשפט המחוזי בחיפה הסדר פשרה במסגרת תביעה ייצוגית נגד חברת זוגלובק, במסגרתו יזכה הציבור להטבות משמעותיות בגובה 850 אלף ש"ח.

תביעה ייצוגית תקדימית נגד חברת א.ל.מ דיוטי פרי

בתאריך 16.12.2018 אישר בית הדין לעבודה הסדר פשרה אליו הגיעו הצדדים בתביעה ייצוגית תקדימית אשר עסקה בזכות העובדים לשבת במהלך עבודתם. אושר פיצוי בשווי כספי בסך 330 אלף ש"ח.

מידע משפטי חשוב לכל מי ששוקל להגיש תביעה ייצוגית או נתבע במסגרת תביעה ייצוגית

הסבר מה צריכים לעשות לפני הגשת תביעה ייצוגית

הסבר כיצד ניתן לקבל גמול ושכר טרחה עוד לפני הגשת תביעה ייצוגית

מידע חשוב לנתבעים במסגרת תביעה ייצוגית

הסבר מדוע חשוב לפנות לנתבעת לפני הגשת תביעה ייצוגית

  • מהו תפקידו של עורך דין תביעות ייצוגיות?​
  • כיצד לבחור עורך דין תביעות ייצוגיות​?
  • עורך דין תביעות ייצוגיות - עורך דין אדי בליטשטיין​

תפקידו של עורך דין תביעות ייצוגיות אינו מסתכם אך ורק בהגשת הבקשה לאישור התביעה כייצוגית, אלא מתחיל זמן רב לפני הגשתה. עורך דין תביעות ייצוגיות אשר מעוניין בטובת קבוצת הנפגעים והלקוחות אותם הוא מייצג חייב לבדוק את הנתונים עוד לפני הגשת הבקשה. עורך דין תביעות ייצוגיות אינו יכול להסתמך אך ורק על הנתונים המוצגים לו על ידי הלקוח.
בדיקות אלה עשויות לכלול פניה אל הגורם הפוגע (לדוגמה; חברת סלולר או רשות מקומית) ודרישה לקבלת נתונים נוספים, איתור נפגעים נוספים, איסוף חומר משפטי (לדוגמה; פסקי דין נגד הגוף הפוגע בסוגיה דומה) ואיסוף ראיות נוספות אשר עשויות לתמוך ולחזק את הבקשה לאישור תביעה ייצוגית.

ככל שבקשה לאישור תביעה ייצוגית תהיה מבוססת יותר, כך גדלים סיכוייה להתקבל, וכתוצאה מכך יאושר ניהול התביעה כתביעה ייצוגית.

המטרה העיקרית בתביעה ייצוגית היא להוביל לפיצוי גבוה ככל הניתן לקבוצת הנפגעים. ככל שהפיצוי לקבוצת הנפגעים גבוה יותר כך גם הגמול שישולם לתובע הייצוגי (אותו אדם אשר יזם את הגשת התביעה הייצוגית) יהיה גבוה יותר.

עורך דין תביעות ייצוגיות טוב הוא עורך דין אשר עוסק בתחום התובענות ייצוגיות דרך קבע, ולא כעיסוק משני. חשוב לבחור עורך דין תביעות ייצוגיות העוסק דרך קבע בתחום זה משום שמדובר בתחום דינמי ומשתנה אשר אינו מאפשר להסתמך אך ורק על חוק תובענות ייצוגיות.
מדי יום מוגשות בקשות רבות לאישור תובענות ייצוגיות (בהן ניתן לעיין בפנקס התובענות הייצוגיות) אשר מחייבות את בתי המשפט לתת החלטות ופסקי דין רבים. חלק מפסקי דין אלה מחייבים וחלק מנחים. פסקי דין אלה עשויים להרחיב או לצמצם את הוראות חוק תובענות ייצוגיות או לקבוע “עובדות בשטח” שעל עורך דין תביעות ייצוגיות להכיר. עורך דין תביעות ייצוגיות שאינו מכיר פסקי דין קודמים בסוגיה בה הוא מבקש להגיש בקשה לאישור תובענה כייצוגית עשוי לגרום נזק רב ללקוח אותו הוא מייצג.

עורך דין אדי בליטשטיין הוא עורך דין תביעות ייצוגיות העוסק בתחום התובענות ייצוגיות כתחום עיסוק עיקרי, ומנהל בפועל תביעות ייצוגיות כנגד החברות הגדולות בארץ.

בעברו, עורך דין אדי בליטשטיין עסק במשך מספר שנים בהגנה על חברת פלאפון תקשורת בע”מ מפני תביעות ייצוגיות, ומסיבה זו הדבר מקנה לו ראיה משפטית מקיפה ורחבה הן על טענות ההגנה והן על טענות התביעה האפשריות במסגרת הליך של תביעה ייצוגית.

הזינו מייל והצטרפו למאות הגולשים שמקבלים מאיתנו ללא תשלום עדכונים משפטיים חשובים ומועילים

ניתן לבצע הסרה בכל שלב. אנחנו לא שולחים דואר זבל.

הזינו את כתובת המייל שלכם והצטרפו שמקבלים מאיתנו ללא תשלום עדכונים משפטיים חשובים ומעניינים במייל

ניתן לבצע הסרה מרשימת התפוצה בכל עת. אנחנו לא שולחים פרסומות או דואר זבל – רק מידע משפטי עדכני וחשוב