עורך דין דובר רוסית בראשון לציון

חיפשתם עורך דין דובר רוסית? הגעתם למקום הנכון. עורך דין אדי בליטשטיין הוא עורך דין מנוסה המספק שירותים משפטיים בשפה הרוסית.

משרדנו מייצג תובעים ונתבעים דוברי השפה הרוסית בתחומי המשפט האזרחי – מסחרי. צרו קשר עכשיו ונסייע גם לכם לפתור את הבעיה המשפטית שבה נתקלתם.

אם אתם מעדיפים, עורך דין דובר רוסית יכול לחזור אליכם. השאירו פרטים ליצירת קשר.

עורך דין אדי בליטשטיין
עורך דין אדי בליטשטיין

המלצות שקיבלנו מלקוחות המשרד

היתרון בעבודה עם עורך דין דובר רוסית

היתרון הבולט ביותר בעבודה עם עורך דין אשר דובר ברוסית הוא שלא קיים מכשול שפה. לקוח דובר רוסית יוכל לבטא את עצמו טוב יותר בפני עורך דין הדובר את השפה הרוסית, ולא פחות חשוב מכך, יוכל להבין את דבריו והסבריו של עורך הדין. יתרה מזאת, למגזר הרוסי (ובמיוחד לדור המבוגר יותר) ישנה מנטליות מעט שונה, וללקוח דובר רוסית יהיה פשוט יותר לעבוד עם עורך דין אשר מבין את המנטליות הזאת.

בנוסף, עורך דין דובר השפה הרוסית יוכל לתרגם עבור הלקוח את כל המסמכים המשפטיים שיהיה צורך להגיש לבית המשפט לרוסית, ואף לתרגם את דברי השופט שדן בתיק במהלך הדיונים המשפטיים. בצורה זו הלקוח לעולם לא יהיה באפלה ותמיד יבין מה בדיוק קורה במהלך ההליך המשפטי.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורך דין אדי בליטשטיין בטלפון 03-6427876.

Предупредительное письмо
Aдвокат в израиле

Предупредительное письмо в Израиле – Как сформулировать?

Что такое предупредительное письмо? предупредительное письмо – это письмо, которое направляется стороне, против которой рассматривается иск. В этом письме вы вкратце перечисляете (в большинстве случаев

.